Цьогоріч на Тернопіллі зареєстрували майже 4000 нових трудових угод

PICT6812-ТТБ-800Про організацію громадських та інші робіт тимчасового характеру, що виконуються на створених для цього тимчасових робочих місцях, йшлося під час наради у службі зайнятості Тернопілля.

Упродовж січня-червня до участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучили 3122 особи.

Читайте також. Монастирищина: більше половини безробітних – жителі села

Після завершення згаданих робіт за шість цьогорічних місяців 1256 осіб отримали постійні місця праці.

– Звичайно, усі активні заходи обласної служби зайнятості сприяють розвитку легального ринку праці, – підкреслила перший заступник директора обласного центру зайнятості Олександра Островська. – Саме з метою легалізації зайнятості, відповідно до чинного законодавства, місцеві центри зайнятості реєструють договори між підприємцями-фізичними особами та найманими працівниками.

Цьогоріч зареєстрували 3965 відповідних трудових угод. Всього ж в області за такими угодами продовжують працювати більше 21 тис. осіб. Спеціалісти центрів зайнятості на місцях також активні учасники робочих груп, створених при держадміністраціях, з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Протягом першого півріччя 2014-го вони взяли участь у 190 обстеженнях щодо наявності оформлених трудових відносин між роботодавцями і працівниками.

Читайте також. Питання – відповідь: як отримати допомогу з безробіття у разі переїзду в інше місто?

Під час цих обстежень виявили 59 осіб, з якими не були укладені трудові договори. Після проведення перевірок підприємці зареєстрували в місцевих центрах зайнятості 31 трудову угоду з найманими працівниками.