“Цього замало”, – Жебрівський про роботу телевежі в Авдіївці

original

Відновлення телевізійної вежі на горі Карачун не вирішило всіх проблем з розповсюдженням сигналу на території Донецької області.

Про це під час виїзного засідання комітету Верховної Ради з питань свободи слова повідомив очільник Донецької області Павло Жебрівський, повідомляє кореспондент Depo.Донбас.

За його словами, відновлення цієї вежі не надто вплинуло на розповсюдження сигналу на території області. “Так, ми маємо покращення сигналу в радіусі приблизно 60 кілометрів, але цього замало”, – констатував Жебрівський.

Читайте також: В ефірі Донецька з’явились українські канали

Наразі влада області концентрує свою увагу на побудові вежі у Покровську та закупівлі більш потужних передавачів для міст Волноваха та Горняк.

"Прийняте рішення, що ми не будемо очікувати додаткового фінансування з інших джерел. Найближчим часом будемо закуповувати передавачі для Волновахи та Горняка, а також почнемо будувати 20-метрову вежу у Покровську", - наголосив керівник області.

За словами представників Міністерства інформаційної політики, наразі є розуміння того, що технічних можливостей накрити якісним телевізійним та радіомовлення просто немає. Тож держава збирається робити ставку на супутникове мовлення на непопулярне радіомовлення на середніх хвилях.