Ціни на м’ясо на окупованому Донбасі (Фото)

ф6Російські окупанти Донбасу довели місцевих мешканців до напівголодного життя. Зруйнувавши економіку, а відтак і робочі місця та можливість заробляти, бойовики знизили купівельну спроможність мешканців окупованого Донбасу практично до критичної.

Яскравим свідченням цього є ціни на м’ясо, особливо свинину, яка для пересічних мешканців окупованого Донбасу є недоступною, бо занадто дорога для їх купівельної спроможності.

Знімки цін на м’ясо виклав на своїй сторінці у мережі мешканець окупованого «ДНР» Донецька Donetsk2019.

«Ціни в одному з м’ясних магазинів Донецька», — написав автор в анотації до фотографій, зроблених цього місяця.

У коментарях до світлин дописувачі зазначають, що м’ясо настільки недоступне, що через відсутність покупців псується прямо на вітринах.

“М’яса валом, а покупців – порожньо. Вчора по Артема повз м’ясний павільйон біля “Донецьксіті” проходила, сморід – на тротуарі”, – написала мешканка окупованого “ДНР” Донецька Щаслива.

Інші користувачі мережі у коментарях до фото зазначають, що ціни на м’ясо на окупованому Донбасі, де так звані пенсії складають 4-6 тисяч рублів, справді високі і недоступні.

ф1

“Тоді м’ясо тільки на свята?” – поцікавився дописувач Faza Ransky.

Автор фото відповів, що за ціною куряче м’ясо дешевше за свинину чи телятину, тому курятина – це єдине м’ясо, яке ще можуть дозволити собі мешканці окупованого Донбасу.

ф2ф3ф4ф5ф6