Цікавинка Тернопілля: контролювати ремонт дороги до печери “Кришталевої” будуть селяни

p1На ремонт дороги до печери «Кришталевої», що у селі Кривче Борщівського району, обласна рада виділила 1,5 мільйона гривень.

Читайте також. Збаражчина: у Вишнівецькому замку відбуватимуться міжнародні саміти?

Під час робочої поїздки у південний район Тернопілля голова обласної ради Василь Хомінець сьогодні, 27 червня, ознайомився із роботою комунальної станови обласної ради – Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді. Саме цей центр має право на використання для рекреаційних та освітньо-виховних цілей печери “Кришталевої”.

Очільник обласної ради відвідав печеру, зустрівся із сільським головою та представниками громади, повідомляє сайт обласної ради.

Читайте також. Гроші з обласної казни мають дати на ремонт чотирьох доріг у Тернополі (Таблиця)

- Однією із пріоритетних галузей для Тернопільщини, без сумніву, є розвиток туризму, – наголосив Василь Хомінець. – Наша область  - багата на унікальні природні об’єкти, серед яких печера «Кришталева». Обласна рада розуміє, що розвиток туризму не буде ефективним без покращення інфраструктури. Найболючішим та найактуальнішим питанням, звичайно, є  стан доріг. Це стосується і під’їзду до печери «Кришталевої»,  який є у вкрай незадовільному стані. На останньому пленарному засіданні депутати обласної ради ми прийняли рішення про виділення на ремонт цієї дороги півтора мільйона гривень.

Василь Хомінець закликав представників громади контролювати хід виконання цих робіт.

Довідково. Минулоріч печеру «Кришталеву» відвідали понад 27 тисяч чоловік. Протягом цього року – поки що понад 6 тисяч.