“Ця операція – шедевр”, – Бутусов і Гордон про подробиці зірваної спецоперації затримання “вагнерівців” (Відео)

Фото – скрінош з відео

Спецоперацію з затримання в серпні 2020 року членів ПВК “Вагнера” українські спецслужби готували разом зі спецслужбами США та країн Заходу. Хід цієї спецоперація був “прорахований” по хвилинах, але її проведення зірвалось через витік секретної інформації після наради в Офісі президента України.

Про це розповів журналіст Юрієм Бутусов під час розмови з Дмитром Гордоном.

За словами журналістів, групу з 32 бойовиків "групи Вагнера" українські спецслужби мали затримати під час польоту над територією України ля перебування ї

"Група з Москви пересувається до Мінська; з Мінська літаком до Стамбула; зі Стамбула до Каракаса, столиці Венесуели. Поки літак повинен був летіти з Мінська в Стамбул, в повітряному просторі України він перебував би приблизно 27 хвилин. За ці 27 хвилин повинен був надійти сигнал з Мінська, про те, що на борту літака вибухівка. І "Украерорух", за правилами польотів, повинен був посадити цей літак в Україні. Були готові два аеропорти - "Бориспіль" і запасний в Одесі", - розповів Гордон.

За інформацією журналістів, членам ПВК "Вагнера", яких мали затримати в ході спецоперації, вже  були підготовані звинувачення за участь у незаконних військових діях на Донбасі.

"Це якраз приклад, коли розвідка діє інтелектуально на тому рівні, на якому противник мислити не вміє. Дійсно, ця операція – шедевр. Це можна було зробити тільки один раз", - сказав про планування спецоперації з затримки "вагнерівців" Юрій Бутусов.

Читайте також: Спецоперація затримання у Білорусі членів ПВК Вагнера: серед них є зрадники України, які воювали за РФ на Донбасі (Відео) 

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", в серпні 2020 року в Білорусі були затримані члени ПВК "Вагнера", більшість з яких воювали проти України на Донбасі. Лукашенко попри обіцянку передати цих затриманих російських найманців Україні відправив їх у РФ.

Читайте також: “Українська спецоперація” із затримання “вагнерівців”: всі подробиці скандалу (Відео)

В українських ЗМІ з'явилась інформація, що затримання "вагнерівців" готували українські спецслужби, але через "злив" секретних даних ця спецоперація була зірвана.

Читайте також: “Я санкціонував”, – Порошенко про операцію спецслужб України з затримання членів ПВК “Вагнера” (Відео) 

В Офісі президента Зеленського раніше заперечували, що українські спецслужби готували будь-яку операцію з затримання "вагнерівців".

Читайте також: ЦРУ знайшло російського “крота” в офісі Зеленського – генерал Омельченко (Відео)

П'ятий президент України Петро Порошенко публічно підтвердив, що сам в 2018 році санкціонував проведення такої спецоперації українськими спецслужбами.

Читайте також: Безсмертний назвав імена винних у зриві української спецоперації затримання “вагнерівців” (Відео)

Більше - у повній версії розмови Юрія Бутусова і Дмитра Гордона щодо зірваної спецоперації з затримки членів "ПВК Вагнера".