Зайцева і Дронов хочуть перегляду своїх вироків: за справу взявся Верховний суд України (Відео)

Зайцева Дронов в суді вертЗасуджені на 10 років за вчинення смертельної ДТП у Харкові прагнуть перегляду судом своїх вироків. Визнані винними у цій ДТП Геннадій Дронов та Олена Зайцева подали відповідні касаційні скарги до Верховного суду.

Сьогодні Верховний суд України в режимі відеоконференції почав розгляд касаційних скарг, які подали засуджені водійка “Лексуса” Олена Зайцева та водій “Таурега” Геннадій Дронов. Внаслідок зіткнення “Таурега” і “Лексуса” на перехресті Харкова восени 2027 року “Лексус” на великий швидкості вилетів на тротуар, де збив перехожих. Внаслідок цієї аварії загинули 6 пішоходів і 5 були травмовані.

Читайте також: Вирок Зайцевій і Дронову у справі смертельної харківської ДТП: чому експерти не побачили очевидного (Відео)

Сьогодні на засіданні Верховного суду України прагнення перегляду 10-річного терміну ув'язнення захист Олени Зайцевої мотивує тим, що в ході ДТП після удару в її машину "Таурега" належно керувати "Лексусом" Зайцева вже не могла, тому не могла уникнути виїзду на тротуар, де збила перехожих. Крім того, захист просить суд зважити на стан здоров'я Зайцевої.

Читайте також: У справі смертельної харківської ДТП з’явились нові дані, що можуть залишити в силі вирок Зайцевій і відправити за ґрати експертів (Відео)

Водій же "Таурега" Геннадій Дронов, який також не визнає своєї провини і оскаржує свій 10-річний термін ув'язнення, просить у Верховного суду рішення про новий розгляд справи смертельної ДТП в суді першої інстанції.

Читайте також: Справа резонансної харківської ДТП може піти на «третє коло» — Зайцева і Дронов зробили несподіваний крок (Відео)

Родичі ж загиблих і потерпілих у цій смертельній харківській ДТП впевнені, що засуджені Дронов і Зайцева прагнуть робити все, щоб тільки уникнути відбування повного терміну покарання, призначеного раніше судом першої інстанції.

Читайте також: Після рішення апеліційного суду у справі смертельної харківської ДТП буде продовження — Дронов подасть касаційну скаргу (Відео)

Більше подробиць із сьогоднішнього судового засідання - у відео ТСН. Пряма трансляція із судової зали засідання Верховного суду України - у відео Судова влада України.