“Процес пішов”: віряни храму УПЦ МП перейшли до єдиної Православної церкви України (Відео)

ф1Свято-Преображенський собор УПЦ МП у Вінниці тепер є храмом новоствореної єдиної автокефальної церкви – Православної церкви України.

Митрополит Вінницький і Барський Симеон був одним із двох ієрархів Московського патріархату, який всупереч рішенням очільників своєї конфесії 15 грудня взяв участь в Об’єднавчому соборі, який створив єдину Православну церкву України.

Після цього митрополит Симеон у Свято-Преображенському соборі УПЦ МП у Вінниці повідомив, що він уже є ієрархом нової церкви, а прихожанам слід визначитись, чи будуть вони також прихожанами єдиної Православної церкви України.

“Процес пішов”, – сказав вірянам екс-ієрарх Московського патріархату.

Читайте також: Єдина православна церква України є: виступ глави нової церкви, Президента України та спікера ВР після рішення Об’єднавчого собору (Відео)

Такі слова свого духовного наставника віряни зустріли гучними оваціями та вигуками “Браво”. Відео цього моменту опублікувало вінницьке видання “Вежа“.

Читайте також: Митрополитів УПЦ МП, які прибули на Об’єднавчий собор у Київ, у Московському патріархаті попередили, що не хочуть бачити в своїй церкві

Відтак Свято-Преображенський собор УПЦ МП у Вінниці тепер є храмом новоствореної єдиної автокефальної церкви – Православної церкви України.

Читайте також: Білозерська про створення нової церкви України: «Дивне відчуття, коли історія твориться в тебе на очах»