Центральний офіс однієї з партій заблокували молодики у балаклавах (Фото)

Речниця партії «УКРОП» Євгенія Кравчук заявила, що до центрального київського офісу її політсили увірвалися озброєні молодики в балаклавах та заблокували його роботу.

Як йдеться у її повідомленні у мережі Facebook, частина чоловіків представилися співробітниками охоронної компанії «Альфа-щит», однак жодних документів не надали, передає Укрінформ.

Читайте також: ГПУ «відкрила карти» — оприлюднено записи телефонних розмов і документів у справі Корбана (Відео)

“Прямо зараз в центральному офісі партії УКРОП на вулиці Воздвиженській перебуває більше 20 озброєних спортивних молодиків, частина з них в балаклавах. Представляються охоронною компанією Альфа-щит. Документів жодних не пред’являють. Блокують усі входи і виходи із будівлі. Працівники партійного офісу викликали наряд поліції.

Читайте також: Суд відправив Корбана за грати. Він назвав це «судилищем» і закликав до порядку (Відео)

Upd Дякуємо усім за увагу і підтримку. Поліція приїхала, більшість молодиків покинули приміщення, але залишили трьох своїх представників, мотивуючи це корпоратавними правами, про які невідомо ні власникам будівлі і представникам партійного офісу, які є орендарями. Також залишився на ніч представник правоохоронних органів”, – пише Євгенія Кравчук.