“Це за наших медиків”: бійці ЗСУ розгромили позиції бойовиків на панівних висотах передової Донбасу (Відео)

ф3У відповідь на обстріл російськими окупантами санітарної машини ЗСУ на Маріупольському напрямку 1 липня і загибель військових медиків бійці ЗСУ продовжують наносити ворогу нищівні удари, знищуючи позиції російських окупантів на Донбасі.

Відплата бойовикам за смерть двох українських військових триває на різних ділянках фронту на Донбасі.

Так, на Луганському фронті бійці ЗСУ розгромили позицію бойовиків, знищивши дві укріплені вогневі точки ворога. Про це повідомиву Фейсбук волонтер Юрій Мисягін, виклавши відео.

“Це за наших медиків”, – підкреслив волонтер мету удару у відповідь бійців 54-ї бригади ЗСУ.

Читайте також: Цілились у червоний хрест: стали відомі імена загиблих бійців ЗСУ, санітарне авто яких бойовики розстріляли з ПТРК на Донбасі 1 липня (Фото, Відео)

За даними Мисягіна, знаходячись на панівній позиції, бойовики вважали себе недосяжними і думали, що “можна спокійно обстрілювати наші позиції і бути абсолютно спокійним, що НЕ буде відповіді”. Та українські військові вчергове показали, що на Донбасі російським окупантам спокою не буде ніколи, і майстерно дістали ворога.

“Дістали. І добре дістали. Двічі точно за кілька секунд”, – написав про влучність українських військових Юрій Мисягін.

Волонтер уточнив, що дві укріплені позиції ворога на панівних висотах знищили бійці бойової розвідгрупи К-2 54-ї бригади ЗСУ, це відплата ворогу за загибель українських військових медиків на передовій Донбасу триває.

Читайте також: Ветеран АТО повідомив «секретні» дані з передової Донбасу: «Я тихесенько чекав цієї інформації весь день»

ф1ф2