“Це війна українського народу, бо генерали і політики її вже програли” – командувач «Азову»

imagesЛідер батальйону спецпризначення «Азов» Андрій Білецький звернувся до української нації з закликом на фронт.

«Ситуація на фронті критична. Я не хочу уподібнюватися десятками і сотнями глашатаїв і тилових героїв, які заспокоюють Націю. Заколисують своїми «героїзмами», «стабілізаціями» фронту, тисячами нібито знищених ворогів і їх спалених танків. Пробудження може бути дуже болючим. Ми повинні сміливо і прямо дивитися правді в очі», – такими словами розпочав своє звернення Андрій Білецький.

Лідер «Азову» зауважує, що влада України всі ці чотири місяці жила надіями і нічого не робила для зміцнення власної оборони.

«Проти нас потужний і підлий ворог, який довго готувався до цієї агресії. Мусимо сказати собі, що ми сором’язливо називали ворога – другом і стратегічним партнером. Що ми виявилися не готові до нинішнього протистояння. І навіть маючи чотири місяці «перемир’я» нічого не зробили для зміцнення власної оборони. Що весь цей час ми сподівалися на абстрактне «може бути»: може Росія заспокоїться, якщо ми забудемо про Крим; Захід нам допоможе і т. д. Росія не заспокоїлася, а Захід не допоміг», – зазначає Андрій Білецький.

Лідер «Азову» вважає, що ця війна українського народу, бо генерали і політики її вже програли.

«Прийшла пора прийняти найважливіше для себе, як для народу, рішення: жити чи вмирати. Якщо помирати, то тут все легко і зрозуміло. Якщо жити, то це значить боротися. Жорстоко, болюче, довго, з повною самовіддачею. Ця війна не може бути війною генералів і політиків. Свою війну вони вже програли. Ця війна – війна озброєного народу», – наголошує боєць.

За словами Андрія Білецького, наразі на фронті вистачає зброї, але бракує живої сили.

«Тут, на фронті, досить зброї і рішучості. Нам потрібні чоловіки, воїни, добровольці. Потрібен кожен, для кого Україна і її свобода реальні речі, за які варто помирати.

Приходьте. Фронтове братство говорить вам: Ласкаво Просимо!», – із закликом звертається до українців лідер «Азову».

Нагадаємо, «Азов» – полк Національної гвардії України, який базується у Маріуполі Донецької області. Бійці задіяні у антитерористичній операції на півдні Донецької області, переважно у межах Приазов’я