“Це – війна”, – Кравчук обіцяє дзеркальну відповідь ЗСУ на обстріли російських окупантів Донбасу (Відео)

Якщо російські окупанти відкриватимуть вогонь по українських військових на Донбасі, бійці ЗСУ дітимуть дзеркально.

Про це заявив “Суспільному” за підсумками Мінських переговорів 3 березня глава української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук.

Він наголосив, що в заяві бойовиків “ДНР” про отриманий від російських командирів дозвіл на відкриття вогню по по позиціях ЗСУ на Донбасі “на випередження” Україна бачить вихід Росії з Мінських угод про всеосяжне перемир’я.

Читайте також: Кравчук заявив протест на Мінських переговорах: РФ виходить з режиму перемир’я

Кравчук наголосив, що українські військові від 27 липня минулого року неухильно дотримуються передбаченого Мінськими домовленостями режиму тиші. Однак, якщо російські окупаційні війська поновлять бойові дії, на це ЗСУ ворогу відповідатимуть тим самим.

"Якщо вони будуть... відкривати вогонь по наших військових ЗСУ на точках зіткнення, то ми будемо діяти адекватно - дзеркально. У нас немає іншого виходу. Ми не можемо спостерігати, як вони стріляють, вбивають нас і називають це провокацією. Це не провокація - це війна", – заявив Кравчук.

Всю відповідальність за зрив Мінських домовленостей глава української делегації у ТКГ покладає на російських окупантів, оскільки це вони першими й заявили, що відкриватимуть вогонь.

"Вони не будуть виконувати Мінських домовленостей. Вони відмовляються від тиші, яка запроваджена. Вони відмовляються від комплексу заходів, які схвалені Радою безпеки Організацій об'єднаних націй. Усі приходять до висновку, що саме вони є порушниками домовленостей", - сказав про російських окупантів Донбасу Кравчук.

Більше - у прямій мові Леоніда Кравчука у відео телеканалу "Дом"