“Це відчай”, – журналіст про хресний хід Московського патріархату в Україні

ф1Якщо УПЦ МП проводить хресний хід, це означає, що “ніщо вже більше не бере Україну”, вважає журналіст Айдер Муждабаєв.

Заступник гендиректора кримськотатарського телеканалу ATR Айдер Муждабаєв назвав хресну Ходу миру в Україні актом відчаю православної церкви Московського патріархату. Про це він написав у Facebook.

“Хресний хід” убогих, биків і фріків з бюджетом понад 1 млн грн у день, – це добре. Це відчай. В їх ментальності це означає: ніщо вже більше не бере Україну. Та й зайвий цвях в кришку “дочки” ЗАТ “РПЦ МП”, забитий власноруч, не зашкодить. Вони зберігали зброю “російського світу”. Будемо вважати це самострілом. Українці – не дурні”, – написав він.

Читайте також: Як із Почаївської лаври на Тернопільщині стартувала Хода миру — зйомки з висоти пташиного польоту (Відео)

Нагадаємо, із двох центрі Московського патріархату на сході і заході України – Святогірської лаври на  Донеччині і Почаївської на Тернопільщині – так звана хода миру стартувала 3 липня, аби напередодні Дня хрещення Володимиром Русі (27 липня) зійтися в Києві.

Читайте також: «Хай організовують в Росії», — обласний центр України не пустив у місто Ходу миру Московського патріархату (Відео)

Спікер українського парламенту і екс-секретар РНБО Андрій Парубій заявив, що все це відбувається за сценарієм Кремля і можливі провокації.

Читайте також: «Організатори хресної ходи можуть спровокувати у столиці криваве побоїще», — спікер «Правого сектору»

У Харкові на учасниках ходи миру помічали портрети російськог оцаря і георгіїївські стрічки.

Читайте також: Кремль вже підготував сценарій — у столиці України готують нову провокацію (Відео)

У Житомирі городяни не пустили цю ходу УПЦ МП у центр міста і на Київ прочани пішли об’їзною.

Читайте також: «Мене не влаштовує маршрут», — відома блогерка про хресну ходу УПЦ МП