“Це сенсаційна подія”, – Піонтковський пояснив, яке майбутнє чекає на Трампа після переговорів з Путіним

ПіонтковськийПісля скандальних переговорів з президентом Росії, результати яких засуджує вся Америка, на Трампа чекає інпічмент.

Про це сказав російський політолог Андрій Піонтковський у коментарі “Обозревателю“.

“Це сенсаційна подія”, – так Піонтковський охарактеризував ганьбу президента США на брифінгу з президеном Росії, коли Трамп заявив фактично, що не вірить спецслужбам своєї країни щодо виявлених втручань РФ у президентські вибори в США.

Читайте також: Рукостистикання і погляди тверді: Трамп і Путін почали переговори. Перші кадри зустрічі (Відео)

“Це безпрецедентний виступ президента США, який традиційно вважається лідером Заходу, лідером вільного світу. Це була цілковита капітуляція перед дрібним гопником з пітерського підворіття буквально з усіх питань.

Це було абсолютно огидне видовище. Я не знаю, що там Путін з ним робив, але апофеозом цієї зради була відповідь на питання про втручання Росії у президентські вибори – кому він вірить: президенту Путіну чи всім своїм розвідувальним структурам і прокуратурі. На що Трамп відповів, що вірить Путіну”, – сказав російський політолог.

Читайте також: Переговори Трампа і Путіна: що президенти США і РФ говорили про Україну. Повна версія брифінгу (Відео)

“Після того, як ця ганебна прес-конференція завершилася, коли стала зрозумілою реакція і Америки, і того вільного світу, який Трамп так охоче здав Путіну, я вам скажу, що Трамп – не політичний житець у США.

Це демократичне суспільство, тут не буває жодних військових переворотів, жодних змов, але Америці ясно, що це зрадник. Можна довго говорити, він ідіот або ідіот, що якимось чином залежить від Путіна – швидше за все, і те, й інше. Але у практичному сенсі я думаю, він дотягне до проміжних виборів, на яких республіканці, якщо не зречуться його, зазнають серйозної поразки. І почнеться процес його імпічменту. Але деталі вже неважливі. Важливо, що він остаточно розкрив і викрив себе перед усім світом і, перш за все, перед американським суспільством… Це був останній цвях у його політичну труну”, – впевнений у відсутності політичних перспектив Трампа Піонтковський.

Читайте також: «Зрада»: Трамп намагався пояснити, чому так поводився з Путіним, та Сенат США вимагає спеціальних слухань (Відео)

Після такого, впевнений політолог, на Дональда Трампа може чекати тільки імпічмент. Процедура, за прогнозом Піонтковського, почнеться вже до кінця цього року після виборів Конгресу США, що мають відбутись у листопаді.

“Її запустить наступний конгрес, який буде обраний. Процедура імпічменту буде запущена, але, по суті, це вже кінець президента. Потрібна більшість у Палаті представників. Зараз там більшість – республіканці. Важливо, кого виборці оберуть у листопаді.

Трамп повністю заявив свою програму. Що він не лідер вільного світу і Заходу. Він ненавидить і Німеччину, і Європейський Союз, і Англію. Він любить Путіна. Власне, вибори у листопаді в США і відбуватимуться з цього питання”, – підкреслив Андрій Піонтковський.