“Це повний ідіотизм”, – мешканці окупованих “ДНР” територій обурені нововведенням “влади” на транспорті

ф7Окупанти Донбасу продовжують знущатись над мешканцями окупованих територій, запроваджуючи нові побори і ускладнюючи людям життя.

Бойовики на окупованій “ДНР” частині Донбасу вирішили кілька маршрутів автобусів, що досі курсували як звичайні маршрутки, перевести в розряд “міжміських рейсів” і запровадити проїзд у них із квитками, купленими виключно через касу. Це спричинило подорожчання проїзду через так званий “станційний збір”.

Зокрема, “міжміськими” стали маршрутки №96, 111, 121, що курсують між окупованими Донецьком та Макіївкою. У результаті за квитком, що дійсний 6 хвилин, стояти в черзі треба понад годину. Такі нововведення діють із 14 березня, а з 16 березня, тобто від сьогодні, окупанти вирішили продавати квитки тільки через каси автовокзалів і на інші автобусні маршрути.

Мешканці окупованої Макіївки, які вже два дні поспіль вранці стоять у чергах годинами, обурюються такими діями окупаційної влади.

Як пишуть вони у мережі, вже не раз у чергах до кас виникали скандали і майже доходило до бійок. Касири ж автовокзалу на це реагують закриттям каси і припиненням продажу квитків.

Як зазначають у мережі, люди почали вдаватись до хитрощів: щоб не витрачати час у чергах на холоді - майже силою зупиняють маршрутки біля сусіднього будинку після виїзду автобуса з вокзалу.

Читайте також: Окупанти Донбасу підняли ціни на проїзд (Фото)

"Це повний ідіотизм", - пишуть з обуренням у мережі мешканці окупованих "ДНР" територій про нововведенням "влади ДНР".

Натомість окупаційна влада заявила через сепаратистські і російські ЗМІ, що такий порядок проїзду в маршрутках із додатковим "станційним збором" у 3 рублі буде тепер не тільки за маршрутом Макіївка-Донецьк, а й за іншими маршрутами, щоб гроші йшли не в кишені водіїв, а в "бюджет" самопроголошеної "ДНР".

і1і2і3і4і5і6і7