«Це не моя війна»: у Миколаєві провідниця викинула речі військових АТО з поїзда

5c16c94761008305172d751032_319e0451Напередодні Нового року четверо артилеристів 28 бригади повинні були повернутися з відпустки на Схід. З Миколаєва їм потрібно було потрапити в Запоріжжі.

Квитки купили на транзитний поїзд. Але коли склад Одеса-Запоріжжя прибув – провідниця повела себе якось дивно.

«Поїзд прийшов із запізненням, залишалося 2 хвилини. Провідниця нас просто не пустила взагалі. Викинула речі, закрила двері і все. Сказала, що це війна не її», – розповідає Андрій Рудзінський, боєць 28 механізованої бригади.

Свідками інциденту були вісім осіб – військові та волонтери, які проводжали хлопців. Від такої реакції провідниці – всі в шоці. У тому числі і співробітники вокзалу.

«Викидають речі військовослужбовця, який зараз їде в таке місце, в якому він, можливо, віддасть своє життя за те, щоб її родина спала спокійно», – обурюється волонтер Тетяна Поліщук.

Військовим довелося купувати нові квитки на наступний поїзд. Який йде аж через чотири дні.

«Квитки ми купуємо самі. Останні дні, що ми намагалися дістатися, у кого тисяча, у кого більше вийшло», – каже Андрій Рудзінський.

З-за того, що хлопці не встигли на ротацію, 28 бригаді збився графік відпусток. І інші бійці просто не потрапили додому на новорічні свята.

Ми постараємося знайти цю провідницю і розпитати її про мотиви вчинку.

 

Info Resist