“Це наша стратегія”, – Порошенко заявив про додаткові виплати пенсіонерам (Відео)

Порошенко в профіль зосередженийПенсіонери, які отримують найнижчу пенсію, отримають у два наступні місяці 2 тисячі 410 гривень. Це індексації за 2015-16 роки, коли індексацію пенсій не проводили, оскільки всі гроші держави ішли на укріплення армії. Тепер же одноразово пеніонери отримають ці виплати в березні і квітні цього року.

Про такі виплати заявив сьогодні під час наради з цього питання Президент України Петро Порошенко.

Він наголосив, що рішення про те, що індексація за попередні роки буде виплачена, були прийняті владою України ще у 2018-му і зараз, після надходження до бюджету України грошей від пільгового періоду розмитнення машин на європейській реєстрації, така фінансова можливість у держави з’явилась.

Президент України також підкреслив, що вірогідні звинувачення опонентів у тому, що це, мовляв, буде підкуп виборців, – недоречні.

“Так, це – “підкуп”. І “підкупляти” ми будемо всі наступні 5 років пенсіонерів і людей праці, збільшуючи зарплати… Це наша стратегія”, – відповів на можливі закиди Президент України.

Загалом же в Україні з наступного місяця цього року пенсії будуть перераховані автоматично, заявив на цій же нараді міністр соціальної політики.

“На 1 березня 2019 року пенсії будуть автоматично перераховані для 10,2 млн пенсіонерів. Середній розмір підвищення складе 255 гривень”,- сказав Андрій Рева, уточнивши, що 255 грн перерахунку – це середній показник.

“Кошти розподіляться згідно з формулою, яка враховує коефіцієнт страхового стажу та коефіцієнт заробітку пенсіонера. Якщо підвищення буде менше 100 грн, то буде застосовуватися доплата до зазначеного розміру, інакше кажучи – мінімальна виплата в березні складе не менше 100 грн”, – пояснив міністр.

Відео – 112 Україна.