“Це найгірша нагорода”, – Притула розплакався при згадці про орден. Інтерв’ю, яке варто подивитись (Відео)

ф1“Першопричина появи цієї нагороди робить мене вкрай сумним і уразливим”, – пояснив Сергій Притула сльози в своїх очах при згадці про орден “Народний герой”.

Телеведучий і шоумен активно займається волонтерством практично від початку війни на Донбасі.

Саме за це він отримав народний орден.

Читайте також: Притула пояснив, де взяв мільйони на допомогу українській армії (Фото)

Сергій Притула, каже, довго відмовлявся від цієї нагороди. Вона йому болить настільки, що він вважає цей орден найгіршою нагородою, яку тільки міг отримати у житті.

"Я від нього відмовлявся. Мені хотіли його вручити ще 2014 чи 2015 році, не пам’ятаю точно. Я відмовлявся, бо мав на те свої причини. А потім мені маякнули хлопці з 8-го полку спецназу, а це були мої улюбленці у 2014-2015 роках. Я дуже часто до них приїжджав і дійсно дуже багато їм допоміг. Вони мені кажуть, Дмитрович ми тебе виставили, а ти вже сам собі дивись. Потім мені передзвонило ще кілька волонтерів, думкою яких я дорожу, і сказали, що не будь козлом і перестань випендрюватись. І я подумав, що дійсно, це буде якось негарно, якщо я буду пафосно казати ні. Я взяв цю нагороду із великим задоволенням і виставив у Facebook для всіх тих людей, які мені допомагають бути волонтером", - додав він.

Читайте також: Притула показав нове обладнання для українських снайперів на Донбасі (Фото)

Війна на Донбасі, стан українського суспільства, його попит та телевізійний продукт і культурні запити - це лише частина там, на які говорив Сергій Притула в програмі "Рандеву" на "5 каналі".

Це інтерв'ю варто подивитись від початку і до кінця.