Пародія на вибори: у “ЛНР” і “ДНР” проголосували навіть тварини

1Результати “виборів” в “ЛНР” і “ДНР” не мають значення, адже там проголосували навіть домашні тварини. Про це заявив речник РНБО Андрій Лисенко.

“Показники голосування не мають ніякого сенсу: проголосувати міг хто завгодно, голосування відбувалося навіть у РФ, бюлетені були надруковані на звичайному папері на звичайних принтерах, за три дні до виборів, голосування розпочалося в інтернеті, де проголосували навіть кілька домашніх тварин”, – заявив Лисенко.

Крім того, за словами Лисенка, для імітації високої явки в три рази було зменшено кількість місць голосування в Донецькій та в 7 разів – у Луганській областях.

“Промовисті факти прямого залякування виборців зброєю, на всіх ділянках знаходилися озброєні бойовики. Крім того, активно поширювалася інформація, що всі, хто не візьме участь у голосуванні, будуть визнані нелояльними особами і будуть засуджені за законами військового часу. Пенсіонерів залякували тим, що дані для отримання ними пенсій були заблоковані Україною, тому необхідно з’явитися на дільницю, щоб підтвердити своє місцезнаходження, а також отримати соціальну картку, попередньо вказавши всі свої персональні дані”, – зазначив Лисенко.