“Це дуже небезпечно”, – генерал ЗСУ застеріг від помилки на Донбасі

Ігор Романенко. Фото з відкритих джерел

Свої війська від кордонів України Росія відвела на незначну відстань і військова загроза на східних кордонах для України не минула. Таким тиском РФ продовжує намагатись схилити Україну до прямих переговорів з сепаратистами “ДНР” і “ЛНР”, на що Україні ніяк не можна погоджуватись.

Про це військовий експерт, генерал-лейтенант ЗСУ Ігор Романенко сказав в ефірі телеканалу “Україна 24″.

“Незважаючи на те, що росіяни відводять війська, незважаючи на заяви керівництва Росії, не кажучи вже про так званих лідерів так званих “республік” – вони продовжують збройні дії на лінії зіткнення. Це дуже небезпечно, тим більше, що ми бачимо, що війська відведені недалеко. За оцінками експертів, від доби до тижня потрібно, щоб все повернути на свої місця і почати бойові дії”, – сказав Романенко про війська Росії біля кордонів України.

Читайте також: Таран назвав нову загрозу для України від військ РФ зі сторони Білорусі – повна версія брифінгу (Відео)

Генерал ЗСУ пояснив: ескалація Росією бойових дій на Донбасі свідчить, що Кремль і далі не відмовляється від тиску на Україну з метою примусити Київ до прямих переговорів з самопроголошеними "ДНР" і "ЛНР". Припуститись такої помилки і "розв'язати руки" Кремлю Україна не має права, застеріг військовий експерт.

"Якщо повторити помилку, яка була в Придністров'ї, і погодитися на переговори з сепаратистами, то росіяни знімають з себе всю відповідальність, стають третьою стороною і надають "миротворчу" допомогу. Це знімає також фінансову відповідальність, тому не можна робити такі помилки", - сказав Романенко.

Читайте також: Головнокомандувач ЗСУ назвав ступінь готовності українського війська відбити наступ армії РФ (Відео)