“Це був тест на мужність, на відповідальність” – активіст Самооборони (Фото)

осн_с– От і завершився наш вишкіл. Навчання, алярми, вимарші. Півсотні новобранців готові боронити Україну вже сьогодні! – повідомив активіст Самооборони Тернопілля Олег Вітвіцький.

Читайте також. Майданівців, які пройдуть вишкіл, відберуть у Національну гвардію чи армію (Фото)

Нагадаємо, 50 молодих хлопців, більшість з яких брали у протистояннях на  столичному Майдані, проходили вишкіл у Теребовлі, в одному із таборів відпочинку. Там, для активістів організували імпровізовану “військову частину”. Курс молодого бійця викладали інструктори з МВС, СБУ, ДСНС та інших правоохоронних структур.

Розпорядок дня у таборі був максимально наближений до армійського. Тобто, підйом о 6-й ранку. Після цього - зарядка. Опісля – підготовка до сніданку та, власне, сам сніданок о 8 год. Уже з 9-ї починалися заняття. Вони тривали до 17 години. Потім самооборонцям давали "особисту годину", час на духовні розмови тощо. Уже о 21.45 – перекличка, після цього - відбій.

Читайте також. На теренову гру можуть зголоситися молоді патріоти

- Дякую усім, хто долучився до його проведення: офіцерам, інструкторам, представникам місцевої влади, підприємцям, персоналу і, особливо, духовенству! – додає пан Вітвіцький. - Це був тест на мужність, на справжність, на відповідальність. Ми його витримали з честю! Слава Україні!