“Це був їх бастіон”, – бійці ЗСУ про подробиці спецоперації знищення одного з найбільших на Донбасі укріпрайонів бойовиків (Відео)

Позиції бойовиків на териконі біля Мар'їнки. Фото Юрій Величко, квітень 2017 року
Позиції бойовиків на териконі біля Мар’їнки. Фото – Юрій Величко, квітень 2017 року

Позиції російських окупантів палали і вибухали цілу ніч і тепер відновленню не підлягають.

Українські військові вогнем у відповідь знищили протитанковий ракетний комплекс разом із одним із найбільших укріпрайонів російських окупантів на передовій, звідки бойовики 4 роки вели обстріли позицій ЗСУ під Мар’їнкою.

“Це був їх бастіон, звідки зверху вони контролювали все і вели по нас обстріли”, – кажуть бійці ЗСУ.

Те, що позиція бойовиків “Крокодил” на териконі біля Мар’їнки знищена дощенту, – це велика перемога, впевнені українські військові.

Вони кажуть, що навмисно полювали за ворожим ПТРК після того, як кілька місців тому бойовики з протитанкового ракетного комплексу знищили військовий автомобіль цієї бригади ЗСУ і при цьому загинув один український боєць.

Події ж зі знищення ворожого укріпрайону розгортались, за словами бійців ЗСУ, так: бойовики відкрили вогонь з артилерії, щоб прикрити розгортання свого ПТРК для нового пострілу, тому бійці бригади ЗСУ вирішили діяти негайно і з перших пострілів знищили протитанковий ракетний комплекс ворога. Снаряди український військових на ворожу позицію лягли так влучно, що зайнявся склад боєприпасів бойовиків, який вибухав цілу ніч.

Читайте також: У бойовиків паніка через значну втрату на передовій Донбасу: на згорілій позиції було багато боєприпасів

Всі подробиці спецоперації знищення одного з найбільших на Донбасі укріпрайонів бойовиків – у сюжеті Факти ICTV.