Це була показуха: бойовики розповіли про вчорашню “мобілізацію”

217428На тлі проведених у Донецьку “мобілізаційних зборів резервістів” і видачі бойової зброї, дані заходи носять “ідеологічний характер” і “принципово не впливають на підвищення боєготовності підрозділів і частин оперативного командування “Донецьк” (“1-й АК НР”), повідомляє Depo.Донбас.

“У “міноборони ДНР” проведено нараду щодо мобілізаційної готовності та проблем з укомплектуванням частин і підрозділів “1-го АК ДНР”, – йдеться у повідомленні групи 1С. Як приклад було наведено дані, згідно з якими в березні був встановлений “антирекорд” останніх 2-х років по набору бойовиків з числа місцевого населення, тоді як потік найманців з Росії з початку року постійно скорочується, і Центр територіальних військ ЗС РФ в березні направив в “ДНР” лише 32% від загальної запланованої чисельності найманців на цей місяць.

Читайте також: «Все було зроблено насильно і для камер», — учасник «військового збору ДНР»

“У зв’язку з чим керівництво “МО ДНР” повідомило про введену заборону на звільнення з “військової служби” “військовослужбовців” “1-го АК ДНР” за власним бажанням до 1 листопада 2017 року. Також за результатами наради керівництвом “МО ДНР” прийнято рішення звернутися до ватажка “ДНР” О. Захарченко з вимогою розглянути питання про введення в “республіці” “призову на строкову службу”, – зазначають у повідомленні. Раніше, у лютому Захарченко публічно обіцяв в найближчому майбутньому не вводити “строкову службу” в “ДНР”.