“Це буде велика проблема”, – Тука про дії російський окупантів на Донбасі (Відео)

Тука на синьому фоні КПГрубе порушення бойовиками на Донбасі 6 серпня умов перемир’я – це чергове свідчення того, що довіряти російським окупантам не можна.

Про це заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука заявив у коментарі телеканалу “Прямий“.

Він наголосив, що впродовж всіх попередніх режимів тиші бойовики порушували оголошені на Донбасі перемир’я, тому не вірив у безтрокове “хлібне перемир’я”, що стартувало 21 липня.

“Рівень ескалації підіймається”, – сказав про ситуацію на Донбасі Георгій Тука.

Читайте також: Загибель бійців ЗСУ від ворожого пострілу на Донбасі: комбриг розповів перші подробиці (Відео)

Заступник міністра відзначив, що після обстрілу 6 серпня бойовиками позицій українських військ під Павлополем, внаслідок чого загинули четверо біців ЗСУ, вести переговори про врегулювання ситуації на Донбасі буде ще важче.

“Я далі вести перемовини в Мінську – це буде велика проблема”, – сказав Тука.

Читайте також: На ескалацію конфлікту на Донбасі зреагували Зеленський і Волкер: дані про обстріл бойовиків, який забрав життя 4 бійців ЗСУ (Відео)

Заступник міністра наголосив, що розхитати ситуацію Росія прагне не тільки на Донбасі, а й в Україні в цілому. За даними МіТОТ, у липні цього року порівняно з червнем кількість неправдивих повідомлень про замінування зросла вдвічі і практично всі ці повідомлення були зроблені електронною поштою з Росії, зазначив Тука.

Всі подробиці – у відео телеканалу “Прямий“.