“Це не була інтимна зустріч”, – очільники двох партій обговорили можливість створення нової коаліції

Яценюк-ЛІшко-тиснуть руки,я ценюк стоїть вистокоНе виключено, що Радикальна партія Олега Ляшка може увійти у нову більшість у ВР. Принаймні, про це говорять.

Факт зустрічі на цю тему між главою “Народного фронту” Арсенієм Яценіком і очільником Радикальної партії Олегом Ляшком підтвердив нардеп і керівник фракції “Народного фронту” у парламенті Максим Бурбак.

Він підкреслив, що зустріч не була таємною. У ній ткожбрали участь секретар РНБО Олександр Турчинов і глава МВС Арсеній Аваков.

“Це не була інтимна зустріч, ми обговорювали не переділ портфелів в уряді чи призначення виборів, ми говорили про те, як рятувати державу”, – сказав в ефірі одного з українських телеканалів пердставник “Народного фронту” Максим Бурбак.

Читайте також: Всі повинні взятись за руки і йти вперед — Яценюк відреагував на розпад коаліції у ВР і хоче створення нової (Відео)

Нагадаємо, учора Арсеній Яценюк після того,я к стало відомо про розвал коаліції, анонсував консультації троьх політичних сил – “НФ”, БПП і Радикальної партії про створення нової парламентської більшості.