Триває обстріл Станиці Луганської з важкої артилерії – ОДА

111Триває обстріл Станиці Луганської з важкої артилерії. Про це повідомив глава департаменту масових комунікацій Луганської облдержадміністрації Ярослав Галас.

“Зараз йдуть бої із застосуванням важкої артилерії і стрілецької зброї Станиці Луганської. Зараз там найбільш напружена бойова обстановка”, – заявив Галас.

“Станиця – це найбільш зруйнований населений пункт, районний центр Луганської області, контрольований Україною. Там, може, більше третини будівель взагалі зруйновано або сильно пошкоджено… Якимось дивом тільки районна адміністрація в центрі не пошкоджена, лише пару вікон були пошкоджені і не зрозуміло, пам’ятник Леніну, який поруч стоїть. Ці два об’єкти, які більш-менш залишилися”, – зазначив представник ЛОДА.

Також він розповів, що сьогодні в Чорнухине була група з адміністрацією та ремонтні бригади: "Вони вже виїхали звідти. Був телефонний контакт з ними. Обстрілювали околиці селища сьогодні. На щастя, жодних руйнувань і постраждалих немає". Що ж до Щастя, то тут без світла залишилися ще 60 квартир. "Сподіваються до вечора відновити електроенергію і до завтра відновити подачу тепла", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Станиці Луганській бойовики з мінометів обстріляли магазин, поранено 4 мирних жителя.

112