Триста двадцять тонн продуктів з Тернопілля доїхали до вояків у зону АТО (Відео)

АТОГуманітарний автопоїзд з Тернопільщини вже дістався місця призначення.

Майже 20 вантажівок відвезли понад 300 тонн продуктів для бійців антитерористичної операції. Усе зібрали та відправили на схід аграрії Тернопілля.

Читайте також. Допомоги на 1,5 млн грн і дві швидких відправили воякам аграрії Тернопілля (Відео)

Триста двадцять тонн продуктів, серед яких: крупи, борошно, цукор, макарони, олія та м’ясо. У п’ятницю, 26 грудня, вантажівки прибули у Харків, в одну із військових частин. Там майже два дні їх розвантажували. Передали харчі на склади збройних сил України, звідти їх розподілять. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Нагадаємо, для бійців батальйонів “Айдар” і “Тернопіль” аграрії тоді ж передали дві швидких.

Супроводжував гуманітарну колону тернопільський підприємець Іван Чайківський. Каже, у машини швидкої для солдатів поклали подарунки, які подарують їм різдвяний дух.

Читайте також. Тернопілля: бійцям 6-го мотопіхотного батальйону подарували джип (Фото)

– Шановні наші захисники. Від аграріїв Тернопільщини ми вам передаємо такий набір різдвяний: це мед, родзинки, горіхи, кутя. Щоб ви могли приготувати собі на Святвечір. Щоб ви себе почували, як вдома, – говорить голова ради об’єднання сільгосппідприємств Тернопільщини Іван Чайківський.

Справа чоловіків, які не на фронті – воювати добрими справами, переконаний аграрій. Тому дякує всім підприємствам і фермерам, які доклалися до формування гуманітарного поїзда.

– Українці мають бути щирі і відкриті. У нас є обов’язок сьогодні. Держава дала нам можливість працювати на землі і не тільки на землі. І ми повинні сьогодні захищати державу. Звичайно, не всі можуть нині ставати зі зброєю і воювати. Хтось сьогодні повинен і в тилу працювати. Ми сьогодні працюємо в тилу для забезпечення продовольчої безпеки нашої країни, – каже Іван Чайківський.