Три вакцини від Covid-19 уже тестують на людях (Відео)

ф1На розробку вакцин до надходження їх у масове використання зазвичай іде 10-15 років, однак вакцину проти Covid-19 вчені в світі намагаються розробити з безпрецедентною швидкістю.

Як повідомляє з посиланням на дані ВООЗ Bloomberg, вакцину проти коронанавірусу у світі розробляють 70 лабораторій, три з яких просунулись найдалі. Зокрема, три вакцини уже перебувають на етапі випробування на людях.

Учені прагнуть розробити вакцину від Covid-19 якнайшвидше, оскільки переконані, що лише карантинними заходами побороти вірус у світі не вдасться.

Найближче до успіху перебуває експериментальна вакцина, розроблена зареєстрованою в Гонконзі CanSino Biologics Inc. і Пекінським інститутом біотехнології. Ця вакцина вже на другому етапі досліджень на людях. Китайська розробка вакцини схвалена для тестування на людях в епіцентрі коронавірусу.

Два інших препарати, які випробують на людях, розроблені окремо американськими фармацевтами Moderna Inc і Inovio Pharmaceuticals Inc.

Читайте також: ВООЗ закликала країни не поспішати скасувувати карантин

Раніше вчені прогнозували, що вакцина проти коронавірусу може бути винайдена не раніше кінця 2021 року. Невдовзі прогноз покращили – почали прогнозувати, що вакцину встигнуть розробити до осені цього року.