Три російські окупанти знищені за кілька хвилин: Білозерська розкрила подробиці своїх легендарних пострілів (Відео)

Офіцер морської піхоти ЗСУ, кавалер ордена "За мужність" III ступеня Олена Білозерська. Фото - УНІАН
Офіцер морської піхоти ЗСУ, кавалер ордена “За мужність” III ступеня Олена Білозерська. Фото – УНІАН

Трьома пострілами зі снайперської гвинтівки трьох російських окупантів на передовій Донбасу офіцер ЗСУ Олена Білозерська знищила в серпні 2017 року, коли ще була снайпером в УДА.

Відео знищення російських окупантів  Донбасу українським снайпером облетіло тоді всю мережу і після цих кадрів Олена Білозерська стала легендарним снайпером, а бойовики відкрили на неї “полювання”. Подробиці ж про ці постріли Білозерська розповіла лише зараз в інтерв’ю УНІАН.

“Троє за одну ніч – це був мій найкращий результат за всю снайперську біографію”, – так каже про знищення нею російських окупантів на передовій Донбасу 24 серпня 2017 року доброволець АТО, а нині командир взводу САУ 503-го батальйону морської піхоти ЗСУ Олена Білозерська.

Вона зізналась, що в ту ніч не мала бути на бойовому чергуванні, та все ж пішла з власної ініціативи.

“Прийшли на позицію. Проходить пів години. Я бачу в тепловізійний приціл кількох людей. Один уже виліз з окопу, інші починають передавати йому зброю. Зазвичай вони так не поводились. Висовувалися секунд на п’ять, стріляли і ховалися, і ти не встигав зловити його в приціл. А тут…” – каже Білозерська про несподівану поведінку бойовиків.

Читайте також: Наші бійці «зняли» снайпера бойовиків (Фото)

Щоб зробити влучний снайперський постріл по ворогу, відповідно обладнаної позиції не було, тому, каже Білозерська, їй довелося стріляти з позиції стоячи і практично без опори гвинтівки.

“Влучила з першого пострілу, і відразу ж зробила ще два, щоб вони подумали, що це звичайний простріл з окопа, а не снайпер, який їх бачить. За першим відразу виліз другий, я вирішила, що він п’яний або обкурений – так сміливо він виліз. Зробила постріл. Заспокоїлась. Змінила позицію. Протерла приціл. Дивлюся: евакуюють пораненого, удвох тягнуть. І це така ціль була хороша. Але у нас в підрозділі заборона: «не перетворювати шляхетне мистецтво війни на підлість». Під час евакуації поранених не можна стріляти. Забрали вони «300-го». Але потім один повертається. Я по ньому відпрацювала. Ось так – три цілі за ніч”, – вперше розповіла подробиці про свої легендарні постріли Олена Білозерська.

Читайте також: Унікальні кадри: український снайпер на Донбасі «зняв» трьох бойовиків (Відео)

Всі три ліквідовані бойовики, підкреслила Олена Білозерська – підтверджені втрати ворога: “Це, як ми потім дізналися, були росіяни, кубанські казаки”.

За знищення трьох російських окупантів бойовики почали “полювання” на снайпера Білозерську, та знищити українського бійця ворогу не вдалося.

“Після того випадку на День Незалежності на мене почали полювати. Переполох був серйозний. Я ще місяць там була на інших позиціях”, – каже Олена Білозерська, яка невдовзі після цього закінчила курси українських офіцерів, підписала контракт із ЗСУ і тепер як артилерист командує взводом САУ.

Читайте також: Білозерська: «Донбас з особливим статусом — це ватний Донбас зі злочинцями на чолі»

Унікальні кадри ліквідації бойовиків снайпером Білозерською були викладені 2 роки тому в блозі самої Олени Білозерської.

Обережно — відео містить сцени насилля.