3 млн грн спрямувала компанія «Агропродсервіс» на захист лікарів, що протистоятимуть коронавірусу (Відео)

coronavirus_bigГроші планують виділити на всі районні лікарні, де компанія обробляє землю. Про це повідомив генеральний директор агропідприємства Андрій Баран, – повідомляє сайт «Агропродсервісу».

За словами керівника, сьогодні всі переживають непрості часи. Українці завжди об‘єднувались, коли комусь була необхідна допомога. Тому й компанія «Агропродсервіс», відчуваючи свою соціальну відповідальність, прийняла рішення про те, що не буде стояти осторонь тих процесів, які проходять тепер у суспільстві, не може стояти осторонь цієї боротьби з коронавірусом, яка розгортається за здоров‘я українців.

«Тому наше підприємство виділяє три мільйони гривень у фонди медичних закладів районних лікарень Тернопільської та інших областей, де компанія обробляє землю. Ці гроші будуть спрямовані на надання допомоги безпосередньо районним лікарням і працівникам, які будуть надавати допомогу хворим на цю недугу”, — повідомив Андрій Степанович.

Яким чином це буде відбуватися?

 «Ми чекаємо, поки лікарні нададуть нам реквізити, на які ми перерахуємо кошти. Плануємо давати гроші щотижнево протягом восьми тижнів. Тобто, на майже по 400 тисяч гривень щотижня ми будемо фінансувати медичні заклади», — зазначив директор.

Він також звернувся до своїх колег по аграрному бізнесу та інших підприємців із закликом брати активну участь у допомозі нашій країні та громаді впоратися з тим лихом, яке насувається.

«Звертаємось і до безпосередніх розпорядників цих коштів: ми хочемо, щоб гроші були використані на купівлю засобів захисту медперсоналу, який братиме безпосередню участь у боротьбі з корона вірусом», — зазначив Андрій Баран.

Він побажав усім міцного здоров‘я, берегти себе, свої сім‘ї, родину та закликав зберегти Україну.