Три дні свят у Тернополі: безкоштовне пригощання, концерти, розваги, конкурси (Фото)

defil (1)Рекорди, розваги і смаколики – таке свято готує для тернополян і гостей міста Гільдія Рестораторів Тернопілля.

Читайте також. П’ять рекордів України за три дні встановлять у Тернополі (Графіка)

Нагадаємо, етно-гастрономічний фестиваль «Галицька дефіляда» пройде з 6 до 8 червня у Тернополі (парк ім. Т.Шевченка). Під час цих трьох днів організатори встановлять одразу п’ять рекордів України: найдовший шашлик, найбільша кількість зеленого борщу, найбільша солодка карта-торт Тернопільщини, найдовший мангал та найбільше рекордів, які встановлені на одному фестивалі.

Окрім того, на фестивалі збиратимуть кошти на потреби батальйону «Тернопіль». Одразу після дефіляди на усю зібрану волонтерами суму закуплять необхідні речі для місцевого підрозділу.

Читайте також. Кожен із рестораторів кине у скриньку по 1000 грн на потреби батальйону “Тернопіль”

5 червня

У рамках «Галицької дефіляди» тернопільська молодь замаїть тернопільські пам’ятники, що у центрі міста. Зокрема, перевтілення із переодяганням та замаїнням чекають на пам’ятник Степана Бандери, Соломії Крушельницької, Івана Франка, Тараса Шевченка, Данила Галицького та «Випадкову зустріч».

Розпочнуть усе о 10 год., а завершити роботу планують о 16 год.

Читайте також. Смаколики – безкоштовно, а вогняне шоу та молодіжна дискотека – на завершення (Фото)

6 червня

У п’ятницю ресторатори хочуть здолати рекорд із найдовшого шашлика, який наразі належить росіянам. На «Галицькій дефіляді» планують зробити шашлик завдовжки близько 200 метрів. Роздавати страву глядачам почнуть близько 16 год. біля Набережної ставу.

Вже о 13.30 на гостей фестивалю чекає дитяча виставка «Викрадення Принцеси», а о 17.30 – уривок «Лесина містерія» - від луцького театру «Коло Лесі».

Читайте також. Шашлик, завдовжки 300 м, приготують на набережній Тернопільського ставу

7 червня

Рекордну кількість зеленого борщу приготують ресторатори у парку ім. Т.Шевченка. Кожен - щонайменше по 50 літрів і роздасть присутнім гостям фестивалю о 12.30.

Розважатиме тернополян вуличний театр із Вінниці із своєю постановкою «Кафе «Спасибі». «Вуличні театри» – цікаве дійство, адже приїжджі та місцеві актори кожного дня показуватимуть оригінальні вистави.

Конкурс краси «Найкраща мавка»

О 18 год. на літній сцені у парку ім. Т.Шевченка розпочнеться конкурс краси «Найкраща мавка». Змагатимуться дівчата у двох виходах – найкращий український костюм і найкращий образ мавки. Також конкурсантки відповідатимуть на запитання ведучих. Наразі дівчата готуються до конкурсу та вчать хореографічні постановки.

Переможниця отримає ряд подарунків: 1000 грн, сертифікат у салон краси «Моне» та вечерю від закладів «Гільдії рестораторів».

Читайте також. Карту Тернопільщини, вагою 3 тонни, гості фестивалю… з’їдять (Графіка)

8 червня

На гостей фестивалю чекає смачний десерт – великий торт у вигляді карти Тернопільщини, площею близько 15 кв. м. Наразі Кондитерський дім Блажевських не розкриваютьє секрет, з яких інгредієнтів буде той торт. Проте буде смачно!

Вінницькі актори запропонують тернополянам програму «Тіні забутих предків».

Розваги

Протягом усіх днів на літній сцені фестивалю виступатимуть гурти «Лісапетний батальйон», «Los Colorados», «Фолькнери», «Петрос», «Рапсодія» та інші. У програмі передбачені дитячі та молодіжні забави із хорошими призами.

Деталі - у програмі.