Під Іловайськом лежать тіла 300 російських військових – комбат “Дніпро-1”

111Трупи російських військовослужбовців, що загинули під Іловайськом в результаті боїв з українськими силовиками, ніхто не забирає і вони просто гниють. Про це в ефірі ток-шоу «Шустер Life» на Першому національному заявив командир добровольчого батальйону «Дніпро-1» Юрій Береза.

Росія не забрала трупи своїх військових, які загинули під Іловайськом під час жорстоких боїв з українською армією і добровольцями. А, це близько 300 тіл.

«Місяць тому розвідка доповідала – лежать трупи, навіть кістки видно. Наділю тому розвідка доповідає – трупи лежать далі», – зазначив Береза.

Окрім цього комбат зауважив, що в Іловайському котлі росіяни теж понесли значні втрати, але трупи військовослужбовців РФ продовжують там лежати. Оскільки офіційний Кремль не може пояснити таку велику кількість загиблих росіянам.

Нагадаємо, Іловайський котел трагічна сторінка в історії України, в результаті боїв під Іловайськом загинуло більше двох сотень українських військовослужбовців. Котел утворився в результаті вторгнення регулярної російської армії на територію Донбасу.

Преса України