Відкрите звернення Трудового колективу ТзОВ БМБУД з приводу пов’язування компанії із чиновниками Тернопільської області

12.jpg ТОВ «БМБУД» працює на ринку дорожнього будівництва із 2017 року. За цей період компанія відремонтувала близько 20 км доріг різної форми власності в Тернопільській та Івано-Франківській областях.

Також наша компанія утримує шляхи Тернопільщини в зимовий період. Від щоденної роботи працівників БМБУДу залежить чи безпечним буде проїзд на 400 км доріг.

Сьогодні підприємство забезпечує роботою 200 мешканців Тернопільської області. Усі вони – колишні працівники державних райавтодорів, котрі об’єдналися для розвитку галузі. ТОВ «БМБУД» є сумлінним платником податків! Упродовж тільки 2018 року в бюджет ми перерахували 7 мільйонів 241 тисячу гривень!

Не так давно один з національних засобів масової інформації оприлюднив сюжет, в якому пов’язав ТОВ «БМБУД» з начальником Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богданом Юликом. Офіційно заявляємо, що ні керівник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області, ні будь-який інший чиновник не пов’язаний, не має впливу та не контролює діяльність нашого підприємства. Директором компанії є Нестор Михайлович Колодка, а єдиним засновником — Євгеній Вікторович Бєлаш, який ніколи не «займався спортом».

Дуже просимо не втягувати підприємство в політичні та конкурентні ігри, адже це наносить непоправну шкоду іміджу нашої молодої компанії й може призвести до втрати контрактів. А від цього залежить доля 200 працівників – жителів краю та їх сімей.

Завчасно дякуємо громадянам за розуміння!

Джерело:  http://bmbud.com.ua/відкрите-звернення-трудового-колект/