Троє депутатів Збаразької районної ради вийшли з фракції Партії регіонів (Фото)

DSC_0191-300x187Депутати Олександр Пачковський, Володимир Кравець та Микола Мазуранчик вийшли із депутатської фракції Партії регіонів Збаразької районної ради, повідомляє Народне слово.

Про це вони заявили сьогодні під час позачергової сесії райради. Обговоривши суспільно-політичну ситуацію в країні, засудивши дії влади, 49 депутатів проголосували за звернення про відставку чинного уряду, президента, на яких, йдеться у рішенні, лежить політична відповідальність за криваві події у Києві 30 листопада, а також про перевибори до парламенту. Під час сесії опозиція, представники громади зверталися до депутатів-регіоналів з проханням, а інколи і з вимогою вийти з провладної партії. Передусім це стосувалося голови райради Надії Розвадовської.

Крім цього, депутати прийняли рішення заборонити в державних установах району портрети Януковича, подискутували навколо питання висловлення недовіри Надії Розвадовській, можливості їй самій піти з посади, так би мовити добровільно. Проте голова райради чітко заявила, що наміру залишати лави Партії регіонів не має, як і посади, хоча засуджує дії беркутівців проти мирних мітингувальників.

Депутати у цій полеміці так і не озвучили питання про приєднання до всеукраїнського страйку Збаражчини, як це було зроблено напередодні на сесії Збаразької міської ради, і розійшлися, заспівавши Гімн України.

DSC_0165-300x200DSC_0154-300x233DSC_0209-300x218