Потрійний реванш: момент знищення бійцями ЗСУ бойовиків і їх вантажівки з боєприпасами (Відео)

ф2У відповідь на знищення бойовиками в січні цього року вантажівки бійців 54-ї бригади ЗСУ на передовій Донбасу українські військові знищили вже три військові автомобілі  бойовиків з боєприпасами.

Про це повідомив волонтер Юрій Мисягін, виклавши у Фейсбук відео влучної відповіді українських військових по третій вантажівці російських окупантів.

Волонтер повідомив, що операцію провели військові спеціальної бойової спецгрупи “К-2” у складі 54-ї механізованої бригади ЗСУ, яка тримає оборону на Луганському фронті біля Золотого.

“Знищили “Урал” окупантів разом з боєкомплектом, який тільки доставили на одну з позицій в районі селища Золоте і почали розвантажувати… Дочекалися моменту початку розвантаження і за пару хвилин повністюзнищили. Повністю!!! Також серйозно був пошкоджений МТЛБ, який зміг від’їхати, але незабаром заглох”, – написав про успіх українських бійців у розгромі ворога Мисягін.

Він додав, що, крім знищеної військової техніки російських окупантів, цим ударом у відповідь бійці ЗСУ завдали ворогу втрат і в живій силі: 2 бойовики ліквідовані, 1 поранений.

Читайте також: Знищена техніка і окупанти: бійці ЗСУ на Донбасі відкрили влучний вогонь у відповідь на потужні обстріли

ф1

 Читайте також: Командний пункт бойовиків розгромлений: бійці ЗСУ на Донбасі потужно помстились ворогу (Відео)

Як повідомив Юрій Мисягін, у такий спосіб бійці 54-ї бригади ЗСУ помстились ворогу за свої втрати на передовій:

"25 січня 19-го року окупанти з ПТУР (протитанковий гранатомет) підірвали вантажівку "Урал" одного з батальйонів 54-ї бригади. Тоді загинув один з бійців і четверо були поранені. Після тієї трагедії група сказала, що за одну підірвану машину вони візьмуть в три рази більше. Ось цей "Урал" якраз і був тим третім. До нього були знищені два КамАЗи з зенітками", - написав волонтер про потрійний реванш українських військових у війні на Донбасі.

"Дивіться відео, пишаєтеся тим, як вміють працювати наші підрозділи — це викликає повагу, але пам'ятайте, що ЗСУ ще потрібно допомагати", - резюмував Юрій Мисягін, додавши, що наразі українським бійцям дуже потрібні чотири дрони.