Третина кримінальних порушень, скоєних на Тернопіллі, – із категорії тяжких та особливо тяжких

міліціяМайже півтори тисячі кримінальних правопорушень, що на 24,5 відсотка більше, ніж за аналогічний період 2013 року зареєстрували від початку року на території Тернопільської області.

Третина з них належать до категорії тяжких та особливо тяжких. Тернопільським міліціонерам більшість з них вдалося розкрити та притягнути до відповідальності підозрюваних. Про це повідомили 3 березня у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Читайте також. Самооборона Майдану в Тернополі змінила адресу і статус

За два місяці поточного року задокументували чотири вбивства. Три з них сталися у Борщівському районі. Усі – розкриті. Оперативно-розшукові заходи ще тривають щодо встановлення підозрюваних осіб, які причетні до вчинення вбивства пенсіонерки у Чортківському районі.

Два факти завдання тяжких тілесних ушкоджень, що сталися у Гусятинському та Збаразькому районах, – у процесі досудового розслідування. Підозрюваних встановили. Їм уже висунули обвинувачення.

Майже 60% - питома вага розкриття таких кримінальних правопорушень як грабежі, розбої, хуліганства, злочини, пов’язані з незаконним обігом зброї, підпали.

Читайте також. У військових комісаріатах Тернопілля триває запис добровольців

З початку року задокументували один факт незаконного заволодіння транспортним засобом. Злочин розкрили. Міліціонери також розшукують винуватця дорожньо-транспортної пригоди зі смертельними наслідками.

Чи не найпроблемнішими є кримінальні правопорушення, пов’язані з крадіжками та шахрайствами. Зі скоєних 372 випадків незаконного заволодіння чужим майном різних форм власності нерозкритою залишається третина. Зі 142 випадків шахрайств у понад 100 - особи підозрюваних не встановили. Але міліціонери сподіваються, що проведення профілактичної роботи, що постійно ведеться серед населення області, допоможе зменшити кількість подібних протиправних діянь.

Довідково. Незважаючи на події, що відбуваються у державі, міліція Тернопільщини продовжує виконувати покладені на неї завдання – розкривати кримінальні правопорушення та забезпечувати охорону громадського порядку спільно з громадськими формуваннями.