Третьокласник із Рівненщини виборов призове місце на обласному турнірі з шахів

фото: hoshcha.rayon.in.ua
фото: hoshcha.rayon.in.ua

Дев’ятирічний хлопчик з Горбакова зайняв ІІ місце на обласному турнірі з шахів. Участь у дитячому кубку області з шахів взяли також інші юні шахісти з Гощанського району, що на Рівненщині.

 Про це йдеться у групі в Facebook «Гощанщина спортивна».

Змагалися юні шахісти Гощанського, Дубенського, Здолбунівського, Костопільського районів, міст Рівне, Вараш та Почаєв.

Від Гощанського району виступили 4 вихованці Гощанської ДЮСШ: Богдан Музичук (Бочаницький НВК), Володимир Люшин та Владислав Блох (Гощанська ЗОШ), а також Назар Калько(Горбаківський НВК). Тренеркою учасників є Олена Гапончук.

Турнір відбувся за швейцарською системою в 9 турів. Всього в змаганнях взяли участь 88 учасників. Кращі спортсмени нагороджені медалями, грамотами та подарунками. Змагання відбулися за організаційних зусиль Федерацій шахів Рівненської області та міста Рівного.

Учасник від Гощанщини Назар Калько посів друге місце на змаганнях.

За останніх півтора місяці для Назара це вже третя перемога в змаганнях з шахів. Наприкінці грудня 2018 року юний шахіст посів третє місце на обласному дитячому турнірі з шахів «Святий Миколай у кожну хату».

Два тижні тому Назар посів перше місце в особистому заліку на змаганнях з шахів у залік Спартакіади школярів району, а також допоміг команді своєї школи посісти командне перше місце. І це попри те, що Назар зараз навчається, лише у 3 класі.

Запорукою успіху Назара є те, що він, практично, не пропускає занять з тренером в Гощанській ДЮСШ та приділяє багато уваги шахам у свій вільний час, а також те, що він дуже любить цю інтелектуальну гру.