Тренер і гравець «Зеніту» побилися?

indexЗгідно з неофіційною інформацією агентства «Телеграф», в перерві матчу Об’єднаного суперкубку «Шахтар» – «Зеніт» між Широковим і тренером «Зеніта» Лучано Спалетті «відбувся емоційний діалог», який швидко переріс у бійку. Після цього коуч прийняв рішення відправити Широкова додому. Офіційно – для лікування рецидиву травми.

 

У Широкова в Росії стійка репутація скандаліста. Йому нічого не вартує показати рідним трибунам непристойний жест, вступити у нецензурну перепалку з уболівальниками, отож уявити бійку між ним і тренером, нехай і головним, зовсім неважко. Тим більше, що конфлікти між ними уже траплялися. Зокрема, в травні минулого року під час матчу з «Ростовом» Широков, розлючений заміною, відмовився потиснути руку Спалетті.

«Телеграф» припускає, що майбутнього в «Зеніті» у скандального хавбека немає. У зв’язку з цим з’явилася інформація про інтерес до Широкова з боку «Спартака», який відчуває дефіцит кваліфікованих виконавців середини поля, оскільки шведа Чельстрема взяв у оренду лондонський «Арсенал».

Керівництво «народної команди Росії» найближчим часом розгляне можливість придбання Широкова. Цікаво, чи головний тренер «спартачів» Валерій Карпін володіє навиками вуличного мордобою?

Ігор Дуда