Трампа покинув голова його штабу, причетний до “чорної бухгалтерії” Януковича

252548Пол Манафорт подав у відставку сьогодні. 

Дональд Трамп заяву підписав, повідомляє “112 канал”.

Пол Манафорт склав повноваження глави передвиборного штабу кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа. Про це йдеться в заяві Трампа, оприлюдненій на його офіційному сайті.

“Цим ранком Пол Манафорт запропонував, і я прийняв його відставку з кампанії. Я дуже вдячний за велику роботу, яка допомогла досягти того, що ми маємо сьогодні, і, зокрема, за його роботу в процесі делегування і конвенції. Пол – справжній професіонал, і я бажаю йому всіляких успіхів”, – заявив Трамп.

Читайте також: Трамп спробував пояснити свої слова про Путіна і Україну

Раніше повідомлялося, що ім’я Манафорта виявили у документах “чорної бухгалтерії” Партії регіонів, які оприлюднив нардеп Сергій Лещенко. У НАБУ подтверджують, що він значиться в списку так званої “чорної бухгалтерії”, яку за заявою Трепака розслідують детективи.

"Згідно зі списками, на витрати, пов'язані з даною особою, починаючи з 20.11.2007 року було виділено понад 12,7 млн доларів США. Наголошуємо, що наявність прізвища П. Манафорта у "списках" не означає, що він дійсно отримав ці кошти, адже у графі одержувачів містяться підписи інших осіб", - йдеться в повідомленні НАБУ.

Манафорт висловив заперечення щодо отримання 12,7 млн дол. з "чорної бухгалтерії" партії Віктора Януковича. За словами Манафорта, "всі політичні виплати, які виділялися йому, призначалися для команди (як місцевої, так і за кордоном), яка проводить для нього опитування та дослідження".