Трамп висловився про готовність Америки до війни з Іраном

Дональд Трамп
Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що хотів би уникнути війни з Іраном. Трамп також наголосив, що Сполучені Штати Америки допомогли би Саудівській Аравії у разі нападу. Про це повідомляє “Голос Америки”.

Відповідаючи на питання журналістів президент США також наголосив, що Америка готова до війни краще, ніж будь-яка країна “в історії”.

“Чи хочу я війни? Я не хочу війни ні з ким. Я людина, яка не хоче війни. Ми маємо найсильніше військо у світі. За короткий проміжок часу ми витратили на наших військових понад півтора трильйони доларів. Ніхто навіть не наближається до такого”, – відзначив президент США, відповідаючи на запитання журналістки, чи хоче він війни з Іраном.

“Пам’ятаєте, як Іран збив безпілотник, навмисне заявивши, що він знаходився у його повітряному просторі, коли насправді він до нього навіть не наближався. Вони наполегливо дотримувалися цієї версії, знаючи, що це величезна брехня. А тепер вони кажуть, що не мають ніякого відношення до атаки в Саудівській Аравії. Подивимося?”, – написав Трамп у Twitter.

Зазначимо, перед цим президент США відзначав, що Сполучені штати мають підстави вважати, що їм відомо хто здійснив напад. Трамп відзначив, що Вашингтон чекає остаточного підтвердження інформації і вже має “зброю напоготові”.