Трамп дав “добро” на публікацію стенограми розмови з Зеленським, через яку Президенту США загрожує імпічмент

Фотоколаж — 24 канал
Фотоколаж — 24 канал

Стенограма телефонних переговорів 25 липня між Президентами США і України буде опублікована в середу.

Про написав сам Трамп у Twitter.

Він заявив, що оприлюднена буде невідредагована повна версія стенограми і це має довести, що він не тиснув на Володимира Зеленського з вимогою почати розслідування в справі української нафтової компанії, у складі наглядової ради якої — син Байдена. Джо Байден – потенційний конкурент Дональда Трмапа на майбутніх виборах президента США.

“Я у цей момент в ООН представляю нашу країну, але все ж я вирішив завтра опублікувати повну, повністю розсекречену і невідредаговану стенограму моєї розмови з президентом України Зеленським. Ви побачите, що це був дуже доброзичливий та абсолютно доречний дзвінок. Ніякого тиску і, на відміну від історії з Джо Байденом і його сином, жодної “послуги за послугу”, – написав Трамп.

Читайте також: Україна опинилась у центрі грандіозного міжнародного скандалу — Зеленський вилетів у США (Відео)

Тим часом спікер Палати представників США 24 вересня заявила, що Палата почне офіційне розслідування імпічменту Трампу через його можливий тиск на Україну, повідомляє The New York Times.

Як нагадує 112 Україна, The Wall Street Journal, посилаючись на свої джерела, повідомили, що президент Трамп під час липневого телефонного дзвінка Зеленському неодноразово чинив тиск на президента України, щоб він провів розслідування стосовно сина Джо Байдена.

У червні і серпні Джуліані зустрічався з високопоставленими чиновниками України з приводу перспективи розслідування. Адвокат Трампа вважає, що Байден, працюючи на посаді віце-президента при Бараку Обамі, намагався захистити від розслідування українську газову компанію, пов’язану з його сином Хантером.

Крім того, в серпні видання New York Times повідомляло, що Джуліані говорив по телефону і провів особисту зустріч у Мадриді з високопоставленим представником Зеленського, щоб спонукати Україну розслідувати потенційний конфлікт інтересів, пов’язаний з родиною Байдена.

Українська сторона в цьому році заявила, що у неї немає жодних доказів правопорушень з боку Байдена або його сина Хантера Байдена.