Трагедія в Сумах: працівники заводу, на якому стався вибух, знаходяться у тяжкому стані в реанімації

Фото: Цивільний повітряний патруль
Фото: Цивільний повітряний патруль

Працівників заводу “Гуала Кложерс”- чоловіка і жінку, які отримали значні опіки, привезли до реанімаційного відділення Харківської лікарні невідкладної допомоги вчора ввечері.

Цю інформацію Суспільному підтвердила головний лікар цього медичного закладу Олена Ковальова.

За її словами, пацієнти у відділенні реанімації. Чоловік із 70% опіками тіла знаходиться у тяжкому стані. Жінка — у стані середньої тяжкості, вона отримала 40% опіків.

Чоловіка до Харкова доставили літаком, розповів льотчик громадської організації «Громадський повітряний патруль» Юрій Покусай.

На борту ліката місце лише для одного пацієнта та лікаря. Тому іншу пацієнтку везли до Харкова машиною.

«Переліт пройшов у межах стандарту. Все нормально. Ми приземлялись у Сумах, є такий аеродром Гриценкове. Злітньо-посадкова смуга там — ґрунт. Виконали туди переліт з Харкова з лікарем-анастезіологом на борту нашого літака. Далі посадка в аеродромі Гриценкове, завантаження і у зворотному напрямку. Виконали посадку на аеродромі Харківського державного авіаційного підприємства. І вже звідти швидкою був доправлений до лікарні», - розповів Юрій Покусай.

Вибух в цеху металізації пробкового заводу «Гуала Кложерс» стався у суботу, 28-го вересня. На момент вибуху в цеху було 19 людей.

Після вибуху до сумської лікарні привезли 8 людей, двох після обстеження відпустили додому.

У поліції за фактом пожежі відкрили кримінальне провадження за статтею «Порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах, що спричинило тяжкі наслідки».