Трагедія у Житомирі: в гуртожитку повісився військовослужбовець (Відео)

фото: Суспільне. Житомир
фото: Суспільне. Житомир

Біда трапилася у гуртожитку однієї із військових частин Житомира. Тут знайшли мервим 25-річного військовослужбовця.

Як виявилося, хлопець повісився у душовій кабіні. На заставці свого мобільного телефону він залишив скріншот передсмертної записки.

Про це Суспільному. Житомир розповів військовий прокурор Житомирського гарнізону Ігор Кринін.

За його словами, інцидент стався 17-го лютого близько 9-тої години ранку. Військовослужбовець був старшим солдатом служби за контрактом військової частини А-3358. Родом він був із Волині. Справу за фактом самогубства розслідує військова прокуратура.

Ігор Кринін: «Цей військовослужбовець прийняв присягу у листопаді 2018-го року. У цій військовій частині ніс службу з липня минулого року. Попередній діагноз – механічна асфіксія через повішення. На тілі військового жодних тілесних ушкоджень, які б свідчили про насильство над ним, не виявили. Натомість знайшли його мобільний телефон, на заставці якого була передсмертна записка. Її зміст відомий, але в інтересах слідства я не можу його розголошувати».

Ігор Кринін також розповів, що в мобільному телефоні загиблого виявили декілька повідомлень від кредитних спілок про наявність кредиторської заборгованості у нього перед установами швидкого кредиту.

«Факт смерті військовослужбовця внесли у відомості до ЄРДР. Всі можливі версії самогубства перевіряються і відпрацьовуються. Лише тоді можна буде ставити питання про подальший хід розслідування та прийняття кінцевого рішення у кримінальному провадженні», — сказав Ігор Кринін.

Із командиром військової частини кореспондентам Суспільного Житомир зв’язатися сьогодні не вдалося. За словами Ігоря Криніна, він у відрядженні у Полтаві.

Пдробиці — у сюжеті Суспільне Житомир: