Трагедія під Тернополем: реанімувати дитину не вдалося

Архівне фото
Архівне фото

Чотирирічного хлопчика знайшли у місцевій річці без свідомості, та після півгодинних заходів реанімації медики швидкої констатували смерть.

Як повідомляє Управління ДСНСУ у Тернопільській області, про зникнення дитини в дачному кооперативі у Смиківцях під Тернополем рятувальників повідомили 3 березня о 19:40.

Шукали дитину почали негайно, розгорнувши пошукову операцію.

“Після отримання повідомлення, за сигналом «Збір – аварія» було негайно піднято особовий склад Тернопільського районного відділу та 3-ї державної пожежно-рятувальної частини. До місця події також направлено оперативну Управління ДСНС України у Тернопільській області, позаштатне кінологічне відділення, фахівців психологічної служби та пошуково-рятувального відділення. Загалом, до пошуків  були задіяні 32 рятувальника, 35 працівників поліції та близько 20 чол., з числа місцевого населення”, – йдеться в повідомленні.

Знайшли хлопчика патрульні о 21:05 у місцевій річці. Реанімувати дитину не вдалося.

"Рятувальники спільно з працівниками швидкої медичної допомоги протягом 30 хвилин проводили реанімаційні заходи. На жаль, життя хлопчика, який близько двох годин провів у воді, врятувати не вдалося", - повідомили надзвичайники.

Обставини трагедії тепер вивчають правоохоронці.