Трагедія на Тернопільщині – 9-річна дитина втопилась у ставку

потопельник - рука в муліРеанімація медиків швидкої результату не дала – дитина померла.

Як повідомляє ГУ Нацполіції у Тернопільській області, трагедія сталась 10 травня у селі Заздрість Теребовлянського району.

Про обставини нещастя у поліції дослівно повідомили наступне:

“Близько сімнадцятої години повідомлення про надзвичайну подію надійшло до співробітників Теребовлянського відділу поліції. Виїхавши на місце, правоохоронці з’ясували обставини трагічного випадку. Виявилося, дев’ятирічний Дмитрик разом зі своїм молодшим семирічним братиком та восьмирічним другом гуляли поблизу сільського ставка. Дмитрик захотів намочити у воді ноги, тому, знявши взуття та частину одягу, спустився по бетонній плиті до ставка, та, посковзнувшись, не втримав рівноваги і впав у воду. Молодші діти стали кричати і кликати на допомогу, адже поблизу з дорослих нікого не було. Крики почуло подружжя односельців. Вони прибігли, кинулися до водойми й витягли хлопчика. Реанімаційні заходи, які проводили медики швидкої допомоги, виявилися безрезультатними. Лікарі констатували смерть дитини через утоплення”.

Поліцейські закликають батьків не залишати малолітніх дітей без нагляду.

“Якщо у вашому селі чи містечку є водойма, кар’єр, закинуті будівлі – особливо пильнуйте. Такі об’єкти завжди викликають цікавість у дітей і підлітків, вони починають їх «досліджувати» і це нерідко призводить до нещасть”, – застерегли батьків правоохоронці.