Трагедія на Тернопільщині: лісівники спростовують недостовірну інформацію про загибель чоловіка

На території державного підприємства “Бучацьке лісове господарство”, що на Тернопіллі, стався нещасний випадок, унаслідок якого загинув чоловік.

Як повідомляє пресслужба ДП “Бучацький лісгосп”, чоловік працював сторожем за цивільно-правовою угодою на підприємстві.

За інформацією лісівників, шостого серпня чоловік у вільний від роботи час власним трактором та своєю бензопилою, залучивши двох односельців, самовільно без отримання дозволу на проведення лісозаготівельних робіт, поїхав у ліс по дрова. В результаті своєї необережності та порушення правил техніки безпеки отримав травму не сумісну із життям.

Як наголошують у Бучацькому лісгоспі, в засобах масової інформації поширюється недостовірна інформація, що працівник заготовляв деревину в рахунок зарплати. За виконану роботу (сторожа) зарплата перерахована на його розрахунковий рахунок. Тож тих, хто подає неправдиву інформацію, просять не спекулювати на людському горі. Колектив ДП “Бучацький лісгосп” співчуває рідним і близьким загиблого робітника. «У цей сумний час засвідчуємо наше розуміння горя, яке спіткало рідних, і схиляємо голови у спільній скорботі», — пишуть лісівники.