Тотальне очищення – влада Тернополя прозвітувала про нічне прибирання міста від снігу

сніг-трактор вантажить сніг в камаз біля універсаму гарноВід вечора 7 лютого і до ранку 8-го Тернопіль прибирали два десятки одиниць снігоочисної техніки.

Як заявили в міськраді Тернополя, перед комунальниками ставили завдання тотально очистити місто від снігу, насамперед – проїзні шляхи.

Читайте також: Надал розповів що буде, якщо і цього разу комунальники не впораються із стихією

Тотальне очищення ТЕрнополя від снігу провели вчора з 22:00 до 3:00 ночі 8 лютого. На дорозі працювали піскорозкидачі з валами та трактори. Загалом були почищені основні автомобільні шляхи та тротуари. Зранку комунальники продовжують працювати у посиленому режимі.

Зокрема, чистять від снігу зони біля громадських зупинок, заїзди до будинків. Також триває прибирання частини вулиці Острозького та Дівочої, розчищаються вулиці на Новому Cвіті.

Комунальні служби звертаються до тернополян з проханням максимально забрати свій транспорт з доріг, щоб очистити місто від снігу комунальники могли швидко та ефективно.

– Снігоочисна техніка в Тернополі працювала до 3-ї години ночі. Ми чистили усі важливі автошляхи міста та пішохідні зони. Зараз ми продовжуємо роботи і зачищаємо місто від снігу біля зупинок громадського транспорту. Розчищаємо заїзди до будинків та лікарень. Тривають роботи і на вулиці Острозького, де ми встигли зачистити тільки одну частину дороги. Також вночі не вистачило часу, щоб в повному обсязі почистити вулиці на Новому Світі. Тому зараз це все оперативно виконуємо, – розповів начальник управління ЖКГ Олег Соколовський.