Тотальна перевірка на детекторі брехні: Порошенко взявся за очищення “Укроборонпрому” (Відео)

Фото - сайт Президента України
Фото – сайт Президента України

Все керівництво “Укроборонпрому” та керівники підприємств, які входять у це державне об’єднання, мають пройти перевірку на детекторі брехні.

Таке доручення Кабміну дав 2 квітня Президент України, повідомляє сайт Глави держави.

Відповідне подання документів, які Петро Порошенко підписав, зробив заступник Секретаря РНБО України Сергій Кривонос.

Читайте також: «Крали всі», — Порошенко назвав три подальші кроки для подолання корупції в оборонній сфері України (Відео)

Як зазначив під час зустрічі з кервництвом РНБО України Президент України, про результати проходження поліграфа керівниками підприємств оборонної сфери України, якщо будуть підстави, слід доповісти конрозвідці СБУ чи правоохоронним органам.

Читайте також: «Благати вже пізно», — Генпрокурор назвав головний наслідок корупційного скандалу для оборонної сфери України (Відео)

Президент також наголосив, що на підставі рекомендацій полковника Кривоноса звернеться до Уряду щодо негайного фінансування міжнародного аудиту концерну «Укроборонпром». Він додав, що рішення має бути прийнято вже в квітні.

Петро Порошенко також наголосив, що окремо, не в якості міжнародного аудиту, мають бути проведені перевірки і Державною аудиторською службою та доручив доповісти йому про строки початку перевірки.

Глава держави підкреслив, що перевірку діяльності «Укроборонпрому» має провести Рахункова палата України. Він доручив Секретарю РНБО Олександру Турчинову взяти на контроль це питання та доповісти йому про результати перевірки.

Петро Порошенко наголосив на необхідності долучити до перевірки і громадські організації і проінформувати представників громадськості про підсумки цих перевірок.

Президент також підкреслив важливість прискорення розгляду у Верховній Раді законопроекту щодо змін до законодавства про державне оборонне замовлення. «Ми маємо розкрити цю інформацію», – зазначив Петро Порошенко. Він додав, що провів консультації з нашими міжнародними партнерами і вони повністю підтримують ці кроки.

Щодо питання Наглядової ради «Укроборонпрому» Глава держави підтримав пропозицію залучити туди представників наших стратегічних партнерів для забезпечення ефективності і прозорості її функціонування.

Відео – Вікна новини.