Тіло бійця Нацгвардії України бойовики забрали з місця загибелі на передовій Донбасу під наглядом ОБСЄ (Відео 21+)

АТО-загиблі тінь бійця і дві свічки по боках  Російські окупанти постійними обстрілами не давали українським військовим забрати з “сірої зони” Донбасу загиблого 10 серпня бійця НГУ Романа Романенка. 11 серпня його тіло забрали на окуповану “ЛНР” територію.

Щоб із місця загибелі можна було забрати тіло лейтенанта Нацгвардії Романа Романенка, який загинув від вибуху під час виконання бойового завдання на передовій Донбасу, 11 серпня спостерігачі ОБСЄ моніторили дотримання режиму тиші на цій ділянці фронту Світлодарської дуги. Про це у своєму щоденному звіті повідомила Міжнародна спостережна місія ОБСЄ.

"11 серпня СММ здійснювала моніторинг дотримання режиму припинення вогню для сприяння вилученню тіла військовослужбовця Збройних сил України у районі між н. п. Дебальцеве (непідконтрольний урядові, 58 км на північний схід від Донецька) і н. п. Світлодарськ (підконтрольний урядові, 57 км на північний схід від Донецька)", - сказано в повідомленні ОБСЄ.

Читайте також: Бойовики прагли просунутись вперед — стали відомі обставини загибелі на Донбасі бійця Нацгвардії України (Відео)

ф1  Кадри, як знайшли і евакуювали тіло загиблого українського воїна, опублікували бойовики "ЛНР".

Якщо не зважати на цинізм бойовиків і брехливу кремлівську пропаганду, то з відео (21+) стає відомою доля українського бійця полку "Азов" після загибелі. Далі, як це вже було не раз, тіло загиблого бійця полку "Азов" НГУ бойовики під наглядом ОБСЄ, очевидно, передадуть українській стороні.

Обережно! На відео бойовиків, крім брехливої пропаганди Кремля, кадри, які ми категорично не рекомендуємо дивитись дітям, людям із вразливою психікою, а також рідним і близьким загиблого українського бійця.