Торговцям у Тернополі загрожує штраф до 1700 грн за те, що не прибирають біля магазинів

тротуарКерівникам тернопільських торговельних підприємств, закладів побутового обслуговування та ресторанів Управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів нагадало про необхідність взимку належного санітарного прибирання прилеглої та закріпленої території.

Повідомлення про це оприлюднили на сайті міської ради.

Читайте також. Ремонти у тернопільській міліції: МВС дало 170 тис. грн на вікна, решта – меценати і спонсори (Відео, Фото)

Цитуємо інформацію Управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів: «Відповідно до п. 5.1. Правил благоустрою м. Тернополя господарюючі суб’єкти, які здійснюють діяльність в підприємствах торгівлі, побутового призначення, на ринках, власники кіосків та інших об’єктів дрібнороздрібної торгівлі, автозаправні станції, тощо зобов’язані прибирати прилеглу територію по периметру споруд (кіоски, намети, лотки, тощо) на відстані 15 м.

З настанням зимового періоду, з метою безперешкодного доступу мешканців до закладів торгівлі та закладів побутового обслуговування населення, наполегливо просимо всіх господарюючих суб’єктів, які здійснюють торговельну діяльність та надають побутові послуги населенню міста, забезпечити виконання Правил благоустрою м. Тернополя.

Читайте також. У Тернополі посипають дороги калійною сіллю, що має червоний колір (Відео)

Категорично забороняється:

–          викидання снігу та сколеного льоду з тротуару на проїзну частину дороги;

–          утворення снігових валів в зоні перехресть, пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту;

–          сколювати лід на тротуарах, вимощених фігурними елементами.

Читайте також. Тернополянам, у яких батареї ще холодні, слід звертатися до аварійної служби (Відео)

Додатково попереджаємо, що порушення вищевказаних Правил, відповідно до ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» тягне за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Софія Левицька