Торговців на ринку Тернополя захищатимуть від мародерів і провокаторів (Відео)

пресУ Тернополі діють мародери. Вони чинять справжні погроми. Це не є мирні протестувальники, а особи, які прагнуть виглядати активістами і бездумно трощать усе підряд.

Про це повідомила прес-служба Тернопільської обласної організації ВО “Свобода”.

Читайте також. Зі складів міліції у Тернополі винесли вибухові речовини та спецзасоби

– Маски, дубинки, щити, бронежилети, каски – це речі, які зараз потрібні майданівцям не в Тернополі, а в Києві, тому закликаю жителів обласного центру, якщо вони побачать у місті людей із цими засобами захисту, зі зброєю – повідомляти про це свободівцям, – заявив голова Тернопільської міської організації ВО “Свобода” Роман Навроцький. – Цих громадян відсилатимуть до Києва, щоб вони там відстоювали волю України, або їх роззброюватимуть і передаватимуть усі ці засоби і амуніцію на столичний Майдан.

Через численні погроми в Тернополі підприємці зачинили кіоски на Центральному ринку, щоб невідомі не знищили і не пошкодили крам. З цього приводу Роман Навроцький та голова Тернопільської обласної організації ВО “Свобода” Володимир Стаюра зустрілися з підприємцями і спільно вирішили, що торгівля працюватиме, але бізнесмени організують на ринку варту й постійне чергування, аби забезпечити порядок, а свободівці в разі нападу на місце торгівлі пришлють підмогу.

Читайте також. Тернопілля: у Підволочиську згоріли три автомобілі

– Те, що коїться зараз у Тернополі, потрібно негайно зупинити. Мародери, які чинять безлад, бездумно нищать майно, не розуміючи навіть, для чого це роблять і чи допоможе це вирішити політичну ситуацію в країні, – каже Роман Навроцький. – Підприємцям ринку ми допоможемо, адже вони повинні працювати, щоб заробити на хліб собі та своїм сім’ям. Прикро, що не всі це розуміють.

Він закликав усіх громадян до розумних, виважених, правильних дій. Мовляв, сьогодні безлад у місті нікому не потрібен. Треба змінити політичну ситуацію в країні, владу і встановити справедливість.

Довідково. На поїздку до столиці можна записатися у наметі оргкомітету, що біля пам’ятника Незалежності. Із Тернополя вже поїхати на Майдан за останні дні до тисячі людей. Також у наметі є скринька для пожертв на потреби Майдану. Ліки просили не нести, бо виникає проблема із сортуванням за строками застосування.